1 kwietnia – sprawdzian szóstoklasistów

Od nie dawna przygotowywałam się całymi dniami do sprawdzianu szóstoklasisty. Cały czas siedziałam nad matmą, której nie cierpię zrobiłam z 9 sprawdzianów, aby dobrze się przygotować. W końcu nadszedł dzień… Stoliki ustawione na sali gimnastycznej jeden za drugim w kilku rzędach. Każdy w galowym stroju siedział pojedynczo. Na ławce tylko ołówek, czarny długopis, gumka i zestaw kreślarski.

9:09 czas start koniec 10:09. 60 minut mało czasu. 26 zadań w tym 20 na odpowiedzi A,B,C lub D. W dodatku 4 otwarte z matematyki + ogłoszenie i opowiadanie.
Skończyłam równo z końcem czasu. Z tego co pamiętam to tylko dwa przy ABCD są źle. Resztę będę wiedziała w czerwcu. Uhh.. Nie mogę się doczekać.

Dla Was stylizacja galowa ;) – kilka zdjęć

Mam też prośbę kliknijcie tutaj - Womens Fashion Clothing,Tops,Dresses Shop-SHEINSIDE - z góry dziękuję  :-D

SPÓDNICZKA – STRADIVARIUS 79,99
KOSZULA – RESERVED 79,99  29,99
PŁASZCZ – STRADIVARIUS 99,99
BUTY – LASOCKI 179,99

5 Komentarze

  1. Ehh jakie piękne wspomnienia przywołałaś ;) Pamiętam że po teście całą klasą poszliśmy do pizzy hut świętować zwycięztwo.. A teraz muszę pisać pracę licencjacką.. Strasznie leci ten czas.

    PS Super spódniczka!!!

  2. Kiedy to było :) u nas na stoliczkach był jeszcze grosik od pana dyrektora na szczęście, a tu bach tyle czasu minęło i niedługo obrona :)
    I bardzo ładna spódniczka :) pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.