Trochę o ostatnim czasie – Podsumowanie ;)

Hej kochani, przepraszam, że tak długo nie pisałam, nie komentowałam Waszych blogów, ale w ostatnim czasie bardzo dużo się wydarzyło. Ale postaram się to wszystko nadrobić ! ;)

* dostałam współpracę z Sheinside : Ostatnio widziałam na blogspocie, że wiele blogerek, Phii prawie każda, ma jakąś współpracę. Zazwyczaj jest to właśnie Sheinside. Na blog.pl rzadko spotykane, ale ja postanowiłam spróbować.

 Na czym to polega ?

Wysyłasz e-maila do Jessy Parker – dyrektorki tej firmy i piszesz : Mam na imię … prowadzę bloga o … nazywa się on … Ma tyle obserwatorów i tyle wejść. Chciałabym podjąć z Waszą firmą współpracę. Ale pamiętajcie, że musi to być po angielsku. Następnie ona odpisuje, czy chce czy nie chce z nami współpracować..

Jeżeli chce
podaje w e-mailu linki i pisze co należy zrobić, czyli należy zrobić kolarz z ciuchami, które są na ich stronie i ci się podobają. Ten kolarz robisz na swoim blogu i umieszczasz we wpisie linki do każdego ubranka. Potem prosisz czytelników o kliknięcia w te linki do ciuszków i jeżeli będzie ich 100 – współpraca gwarantowana i miesięczne, darmowe ciuchy też.

Jeżeli nie chce 
nie załamuj się i po dwóch tygodniach spróbuj jeszcze raz !

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.