Fashion Week Milan Spring Summer 2014

Heii,

Tym razem powracam do Was z modowymi trendami, dawno już tego u mnie nie było. Można powiedzieć, że trochę zaniedbałam mój blog, ale postaram się dodawać wpisy co drugi dzień – pomysłów nie brakuje.

Dzięki mojej przyjaciółce, która mnie pocieszyła w trudnej dla mnie chwili i zmotywowała komentując poprzedni wpis mogę i chcę dla Was pisać kontynuując moją pasję.!

Na Fashion Week Spring / Summer 2014 można było zaobserwować :

Kolory :metaliczne złoto srebro, przechodzące na brąz, następnie na delikatny i subtelny pudrowy róż, pastelową żółć, miętowy i zielony. Potem przerodziło się to w czystą biel i czerń.
Wzory :dużo koronki i skóry, groszki szczególnie białe na różowym tle. kwiaty różnokolorowe na żółtym lub jasno fioletowym tle. Wzory etniczne i sukienki BOHO.
Zestawienia : żółć wraz z różem, jasny fiolet z żółcią.

3 Komentarze

  1. Ten Fashion Week był bardzo udany, można było podpatrzeć kilka naprawdę świetnie się zapowiadających trendów ;). Podoba mi się szczególnie ta ostatnia stylizacja! Można wiedzieć, z jakiego to pokazu? ;P

  2. Koronka jest akurat fajna, cieszę się że jest teraz modna:) Podoba mi się ta bluzeczka/sukienka (?) na 3 zdjęciu od góry, taki indiański styl :D

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.