Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

Wszyscy wdrążyli się w krąg ćwiczeń odchudzających i diet. A więc sama postanowiłam do nich dołączyć, wydrukowałam sobie program ćwiczeń Ewy Chodakowskiej. Codziennie znajduję sobię pół godziny, które mogłabym poświęcić właśnie im. W końcu, dla takich efektów :

płaski brzuch ,moje marzzenie<br /><br />
kim ćwiczycie ?<br /><br />
Ja Mel.B i Tiffani

Wszysto zaczynamy od zmierzenia się i zrobienia sobie zdjęcia tak, aby upamiętnić nasze wymiary i widok przed ćwiczeniami. Ja głównie skupiłam się na brzuchu, pomiędzy ćwiczeniami kardio i wzmacniającymi, przez 5 minut robię brzuszki !

http://www.ewachodakowska.pl/files/darmowy-program-treningowy.pdf

W dodatku, bardzo się cieszę, ponieważ większość moich koleżanek, dzięki mnie również skusiło się na te ćwiczenia.. Im też życzcie wytrwałości !

9 Komentarze

  1. Witam! Bardzo podoba mi sie twój blog jest niesamowity! Kochana, twoje rady są bardzo dobre. Również dzis zaczynam swój trening z Ewą Chodakowską – wydrukowałam ćwiczenia tak jak ty ;) Czekam gorąco na dalsze wpisy! Zaangażuj sie w tego bloga bo jest idealny! <3 Pozdrawiam twoja znajoma ze szkoły! ;)

  2. Spróbuj Mel B.:) Ja również ćwiczę w tygodniu, weekend zostawiam wolny. Ale sama sobie wybrałam ćwiczenia.:) Na brzuch, uda i pośladki, ramiona.
    Powodzenia;)

  3. Ewka na początek jest genialna, bo wszystko spokojnie tłumaczy i wyjaśnia ;) Ja po 2tyg ćwiczeń z nią dołożyłam sobie Mel B, teraz ruszam w kolejny miesiąc i kolejne trenerki Tiffany i Natalia Gacka.
    Przetestuj sprawę kilka dni, zobaczysz co i jak i sama będziesz wiedzieć czy wystarczy Ewa czy chcesz czegoś więcej ;) Powodzenia

  4. Po efektach, jakie ty osiągnęłas widać, że warto ćwiczyć z Ewą ;). Postanowiłam sobie, że już od jutra zabieram się do ćwiczeń ;).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.